Hello Neighbor

1.0

4.4

240

Komşunuzun sırlarını çözün

3.5M

Bu uygulamayı oyla

Hello Neighbor, bodrumunda sakladığı karanlık sırları öğrenmek için komşusunun evine gizlice girmeye çalışan bir genci kontrol etme konusunda meydan okuyan birinci şahıs bir terör ve hırsızlık oyunudur. Elbette, komşunuz gerçekten gizliliğine önem vermektedir ve sizin içeri sinsice girmeniz onu mutlu etmeyecektir.

Hello Neighbor'ın kontrolleri bu türdeki oyunlarla aynıdır. Ekranın sol kısmında hareket kontrol çubuğunu görürsünüz ve sağ tarafında ise aksiyon butonları vardır. Zıplayabilir, farklı nesnelerle etkileşime girebilir, her türlü aleti tutabilir ve benzeri eylemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Macera kahramanınızın mahallede dolaşıp bir topun arkasından gitmesiyle başlar. Komşunuzun evine girmeniz ve onun şüpheli hareketlerini izlemeniz çok zaman almayacaktır. O dakikadan sonra komşunuzun evine girmeyi denemelisiniz ve sizi yakalamayacağından emin olmalısınız.

Hello Neighbor, size gerçekten yoğun ve dehşet verici bir oyun tecrübesi sunan süper eğlenceli bir terör ve hırsızlık oyunudur. Oyun ayrıca oldukça müthiş görseller ve dikkat çekici bir prodüksiyon içerir.
Gereksinimler

Android 7.0 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X